امروز : 0
ديروز : 0
ماه : 0
 
تاریخ : سه شنبه 21 فروردين 1397     |     کد : 307

دکتر ولایتی:

جنایت صهیونیست‌ها در سوریه بی پاسخ نمی‌ماند

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل تاکید کرد ایران با همه توان از استقلال و خاک سوریه دفاع می‌کند.

 

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا، علی‌اکبر ولایتی بامداد امروز (سه‌شنبه) در بدو ورود به دمشق جنایت صهیونیست‌ها را در هدف قرار دادن نیروهای سوریه و مدافعان حرم در فرودگاه T4 حمص محکوم کرد و گفت که این جنایت بی پاسخ نمی‌ماند.

وی افزود: «مدافعان حرم به مبارزه و جان‌فشانی‌های خود علیه دشمنان اسلام، ویژه صهیونیست‌ها ادامه می‌دهند و آن‌ها حامی ملت و حکومت سوریه هستند و معتقدم که پیروزی نزدیک است.»

مشاور مقام معظم رهبری در امور بین‌الملل با بیان اینکه به یاری خدا به‌زودی دشمنان از خاک سوریه بیرون رانده می‌شوند، تصریح کرد: «باید پیروزی‌های ارتش سوریه و متحدانشان را در غوطه شرقی تبریک بگویم. این پیروزی‌ها بسیار مهم بود و باعث عصبانیت دشمنان و ابراز نارضایتی‌ و استیصالشان شد.»

ولایتی گفت: «این استیصال و عصبانیت است که باعث شده است دشمنان و در راس آن‌ها آمریکا و رژیم صهیونیستی اتهاماتی را مطرح و نظام سوریه را به استفاده از سلاح شیمیایی در شهر دوما متهم کنند. این موضوع یک طرح شیطانی است که هر چند یک بار آمریکایی ها علیه مردم مظلوم سوریه استفاده می‌کنند که آخرین بار آن حمله هوایی رژیم اشغالگر اسرائیل به فرودگاه T4 حمص بود.

دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی تصریح کرد:‌ «دشمنان بدانند همانگونه که نتوانستند در هفت سال گذشته در سوریه موفقیتی به دست آورند، در آینده نیز چیزی به دست نخواهند آورد و اهداف شیطانی خود در این کشور و در سطح منطقه نخواهند رسید.»

ولایتی شب گذشته (دوشنبه) برای شرکت در کنفرانس بین‌المللی «القدس وجهتنا» که به مدت دو روز در دمشق برگزار می‌شود، به سوریه سفر کرده است.


PDF چاپ