امروز : 0
ديروز : 0
ماه : 0
 
تاریخ : يکشنبه 28 بهمن 1397     |     کد : 396

امام‌جمعه تبریز تأکید کرد:

اقدام جهادی و انقلابی مسئولان برای حل مشکلات معیشتی مردم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی تصریح کرد: مسئولان در پاسخ به ملت قهرمان برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها اقدامی جهادی و انقلابی انجام دهند.

حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم در خطبه‌های امروز نماز جمعه تبریز با محکوم‌کردن حمله تروریستی کوردلانه  در سیستان و بلوچستان گفت: این حرکت‌های بزدلانه تروریست‌های تکفیری با حمایت سرویس‌های اطلاعاتی استکبار در آغاز پنجمین دهه انقلاب نشان از شکست دشمنان در برابر نظام اسلامی ایران و اراده‌های پولادین ملت ایران دارد.

امام‌جمعه تبریز با تجلیل از حضور باشکوه و باصلابت ملت ایران و آذربایجان در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن ۴۰سالگی انقلاب اسلامی افزود: بار دیگر مردم با حضور خود حماسه‌ای بزرگ خلق کردند که باید مسئولان برای پاسخ به این ملت قهرمان برای حل مشکلات اقتصادی و معیشتی آنها اقدامی جهادی و انقلابی انجام دهند.

وی با تبیین ابعاد و اثرات مثبت خوب، صادق و استوار صحبت‌کردن در نظام اجتماعی اظهار کرد: باید در سخن گفتن با دیگران نرم، صمیمی و مهربان باشیم؛ چراکه این نوع گفتگو ابزاری مهم و سازنده در ارتباط‌گیری با دیگران است.

امام‌جمعه تبریز افزود: نحوه صحبت‌کردن هر فرد ترجمان شخصیت آن فرد و استفاده واژگان شایسته در صحبت‌کردن مورد تأکید آموزه‌های دینی و الهی است.

آل‌هاشم تأکید کرد: بر مؤمنان واجب است درباره آن چیزی که سخن می‌گویند از صداقت و درستی آن اطمینان داشته باشند.


PDF چاپ