امروز : 0
ديروز : 0
ماه : 0
 
تاریخ : سه شنبه 21 اسفند 1397     |     کد : 400

مرتضی‌پور مطرح کرد:

نقش مؤثر دانشگاه آزاد اسلامی در رونق‌بخشی به اردوی راهیان نور

مدیر اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هادیشهر گفت: اردوی راهیان نور  یکی از فعالیت‌های عظیم فرهنگی در کشور است و دانشگاه آزاد نقش مؤثری در رونق‌بخشی به آن دارد.

حیدر مرتضی‌پور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در هادیشهر صبح امروز در حاشیه مراسم اعزام ۴۰ دانشجوی خواهر و برادر دانشگاه‌های آزاد اسلامی جلفا و هادیشهر به اردوی راهيان نور اظهار کرد: اردوی فرهنگی ـ دانشجویی راهیان نور سفر به سرزمین تجلی عشق به خداوند و اهل بیت عصمت و طهارت(علیهم‌السلام) است.

وی با بیان اثرات مؤثر این کاروان‌ها و اعزام دانشجویان به سرزمین جبهه و جنگ افزود: اردوهای راهیان نور  یکی از فعالیت‌های فرهنگی عظیم در کشور به‌‌ویژه در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی است؛ به‌طوری‌که قشر جوان که دوران دفاع مقدس را ندیده‌اند با حضور در مناطق جنگی و مناطقی که شهدا خون خود را  برای نثار امنیت و آسایش هموطنان دادند با ایثار و رشادت‌های این عزیزان آشنا می‌شوند.

مدیر اجرایی دانشگاه آزاد اسلامی واحد هادیشهر اضافه کرد: دانشجویان در این سفر ۶ روزه با زیارت مرقد مطهر حضرت معصومه(س) و مرقد مطهر امام خمینی(ره) از یادمان‌های شهدا در فکه، هویزه، شلمچه و اروندرود بازدید و با آرمان‌های شهدا و امام شهدا تجدید میثاق خواهند کرد.


PDF چاپ